• +32 495 331 768
  • immo@spaansvastgoed.be
  • Zoekopdracht
Logo
  • Wie Wat & Waarom
    • Kopen & Verkopen
    • BezichtigingsBeleving
    • Regio's
  • Nieuwbouw
  • Herverkoop
  • Investeren
  • Blog & Vlog
  • Onze Partners
    • Samenwerken?
  • Contact
  • Waardebepaling?
Logo

Contactgegevens

SpaansVastgoed.be - CostasRealEstate.com
C/Escorpio 35 pta 119 - Urb. Al Andalus
03189 Orihuela Costa - (Alicante) Spain

+32 495 331 768
immo@spaansvastgoed.be

ES Y6017728-E

logo API met nr
raicv
Image: BIV LARGE

Sociale media: Facebook Instagram X.com

Logo

© 2024 Costas Real Estate - Legal - Privacy statement - Cookie policy - Ontwerp & CRM: Omnicasa

Ontvang ons aanbod op maat

Appartement

La Nucía (Spanje)
€ 412.000
Terug naar overzicht

Omschrijving

BUITENRUIMTES

De buitenruimtes van deze woningen zijn ontworpen om optimaal te genieten van het mediterrane klimaat. Elke woning heeft privéterrassen, perfect om buiten te ontspannen of te genieten van een maaltijd in de open lucht. Bovendien bieden sommige eenheden solariums, die extra ruimte bieden voor ontspanning en recreatie. De toevoeging van pergola's voegt een vleugje elegantie en functionaliteit toe, waardoor u van de buitenruimte kunt genieten met schaduw en stijl. De woningen zijn uitgerust met jacuzzi's, wat een extra luxe biedt voor persoonlijke ontspanning en welzijn.

BINNENRUIMTES

Het interieur van deze woningen is zorgvuldig ontworpen om comfort en moderniteit te bieden. De appartementen, begane grond en penthouses zijn beschikbaar in configuraties van 2 en 3 slaapkamers, allemaal met 2 badkamers. De keukens zijn volledig uitgerust met moderne apparatuur en de woningen zijn gemeubileerd, klaar om in te trekken. Het airconditioningsysteem omvat airconditioning en vloerverwarming, wat comfort het hele jaar door garandeert. De keramische en porseleinen vloeren geven een vleugje verfijning en zijn gemakkelijk te onderhouden. Elektrische rolluiken en de video-intercom voegen een extra niveau van comfort en veiligheid toe.

GEMEENSCHAPPELIJKE RUIMTES

De gemeenschappelijke ruimtes van deze residentie zijn ontworpen om een actieve en sociale levensstijl te bevorderen. Bewoners kunnen genieten van ruime tuinen, ideaal om te wandelen of gewoon te ontspannen in een natuurlijke omgeving. Het gemeenschappelijke zwembad biedt een perfecte plek om af te koelen tijdens de warme zomerdagen. Voor degenen die fit willen blijven, is de gemeenschappelijke gym uitgerust met alles wat nodig is voor een volledige training. Bovendien biedt de gemeenschappelijke garage een veilige en handige ruimte voor het parkeren van voertuigen.

Kenmerken

Gemeenschappelijke garage
Nabij zee
Golfbaan
Groene zones
Privé parkeerplaats: 1
Airconditioning
Gemeenschappelijk zwembad
Ziekenhuis
Inbouwkeuken
Gemeenschappelijke tuin
School
Privé garage: 1
Keuken: gemeubileerd + apparatuur
Gemeenschappelijke fitnessruimte Luchthaven: 2000
Strand: 4000
Golfbaan: 9533
Groene zones: 18800

Gelijkaardige panden








Toon alle panden
Property
17
Gallery
Gallery
Gallery
Gallery
Appartement

Appartement

la nucía (spanje) (ref. 7099)
€ 467.000

3
2
106 m²
1
Appartement

Appartement

la nucía (spanje) (ref. 7439)
€ 412.000

2
2
80 m²
1
Appartement

Appartement

la nucía (spanje) (ref. 10243)
€ 467.000

3
2
106 m²
1
Appartement

Appartement

la nucía (spanje) (ref. 10244)
€ 467.000

3
2
106 m²
1
Appartement

Appartement

la nucía (spanje) (ref. 10245)
€ 467.000

3
2
106 m²
1
Appartement

Appartement

la nucía (spanje) (ref. 10766)
€ 412.000

2
2
80 m²
1
Appartement

Appartement

la nucía (spanje) (ref. 10768)
€ 412.000

2
2
80 m²
1